Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland
/ 7 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 25 x 33 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 63 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 84 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 66 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |