Hollandkunst
  5. Hollandkunst

Hollandkunst

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland

/ 7 verkochte items

Anthonie Pieter Schotel - Loosdrecht kopen? Bied vanaf 100!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Loosdrecht
TechniekAquarel
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Jurrien Moolhuizen - Uitzicht kopen? Bied vanaf 125!
Jan Jurrien Moolhuizen (1900-1982) Nederlands Uitzicht
Afmetingen54 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Lode Pemmelaar - Briefkaart kopen? Bied vanaf 40!
Lode Pemmelaar (1942-1997) Nederlands Briefkaart
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Franciscus Johannes Mansveld - Op tafel kopen? Bied vanaf 50!
Franciscus Johannes Mansveld (1872-1951) Nederlands Op tafel
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Batavus Westerhuis - Vechtende vogels 1 kopen? Bied vanaf 50!
Batavus Westerhuis (1915-2002) Nederlands Vechtende vogels 1
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Johan Gerhard Siemer - Onbekend kopen? Bied vanaf 85!
Johan Gerhard Siemer (1902-1988) Nederlands Onbekend
Afmetingen84 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Heinz Falke - Spiegelbeeld kopen? Bied vanaf 80!
Heinz Falke (1930-2012) Nederlands Spiegelbeeld
Afmetingen66 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80