Jenny Das (1927) Ophelia (Shakespeare)
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 45.4 x 29.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
€ 28