Thomas van Heck (1910-2006) Landschap met zicht op Pernis
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 500