JBK
  5. JBK

JBK

Lid sinds 2014 / Maarssen, Nederland

6 aangeboden items / 408 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)
6 aangeboden items door deze verkoper
Bernardus Gerardus ten Berge - olie op doek -handgesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 850!
Bernardus Gerardus ten Berge - olie op doek -handgesigneerd l.o.

Geplaatst doorJBK

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen52 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Sluijters - litho - De Nieuwe Amsterdammer, no 184 - 6 juli 1918 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters - litho - De Nieuwe Amsterdammer, no 184 - 6 juli 1918

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJBK

Jaartal1918
TechniekLitho
Afmetingen47.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Willem Witsen - ets, skutsjes aan Amsterdamse kade, gesigneerd (ingelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJBK

TechniekEts
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Karel Bruckman - olie op doek, handgesigneerd rechtsonder kopen? Bied vanaf 99!
Karel Bruckman - olie op doek, handgesigneerd rechtsonder

Geplaatst doorJBK

Afmetingen95 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer - kleurenets (groot) - gesigneerd en guldendruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJBK

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen108 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter van den Braken - olie op doek - het scherfje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 325!
Peter van den Braken - olie op doek - het scherfje, gesigneerd

Geplaatst doorJBK

Afmetingen98 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst