JJvanWijk
  5. JJvanWijk

JJvanWijk

Lid sinds 2015 / Woudrichem, Nederland

177 aangeboden items / 674 verkochte items

FA. (41 x Favoriet)
177 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Aftersale
Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Overpeinzing' | 1991 kopen? Bied vanaf 125!
Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Overpeinzing' | 1991

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1991
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Aftersale
Saskia Pfaeltzer - gemengde techniek op papier | ' 's Nachts in de auto' | 1984 kopen? Bied vanaf 140!
Saskia Pfaeltzer - gemengde techniek op papier | ' 's Nachts in de auto' | 1984

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1984
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Thomas van der Linden - Gemengde techniek op papier | 'The Worldly Portraits' | 1990 kopen? Bied vanaf 175!
Thomas van der Linden - Gemengde techniek op papier | 'The Worldly Portraits' | 1990

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
TechniekGouache
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Gerard Schaperkotter - kleurenlitho - zonder titel - 1999 kopen? Bied vanaf 60!
Gerard Schaperkotter - kleurenlitho - zonder titel - 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1999
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1980
TechniekEts
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Nacht Licht' | 1995 kopen? Bied vanaf 350!
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Nacht Licht' | 1995

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 300!
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1998
TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 350!
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1995

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 80!
Willem Schouten - gemengde techniek op papier | 'De Maas bij Argenteau' (UNIEK WERK)

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henk van Vessem - kleurenzeefdruk - 'Zonder titel' - 1989 kopen? Bied vanaf 50!
Henk van Vessem - kleurenzeefdruk - 'Zonder titel' - 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
Afmetingen60 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 325!
Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Aftersale
Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999 kopen? Bied vanaf 220!
Carel Visser - Houtsnede | 'Zonder titel' | 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1999
Afmetingen21 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Peter Otto - Lithografie | 'Zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 65!
Peter Otto - Lithografie | 'Zonder titel' | 1993

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Yolande Brouwers - Gemengde techniek op papier | 'Vissenwereld' | 1996 kopen? Bied vanaf 80!
Yolande Brouwers - Gemengde techniek op papier | 'Vissenwereld' | 1996

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1996
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Twee paarden' | 1992 kopen? Bied vanaf 100!
Margarita Nicolaas - gemengde techniek op papier | 'Twee paarden' | 1992

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1992
Afmetingen35 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Thomas van der Linden - Collage op papier | 'The Shifting of Horizons' | 1989 kopen? Bied vanaf 250!
Thomas van der Linden - Collage op papier | 'The Shifting of Horizons' | 1989

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
TechniekCollage
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - kleurenlitho - 'La Chatte' - 1987 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - kleurenlitho - 'La Chatte' - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Eddy Varekamp - aquarel op Japans papier | 'Model 8' | 1986 kopen? Bied vanaf 100!
Eddy Varekamp - aquarel op Japans papier | 'Model 8' | 1986

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen36 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012 kopen? Bied vanaf 130!
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Paard met figuren' - 2012

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2012
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Le chat adore jouer' - 1986 kopen? Bied vanaf 300!
Corneille - kleurenzeefdruk - 'Le chat adore jouer' - 1986

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
Afmetingen46 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Kees de Goede - kleurenlitho - kopen? Bied vanaf 250!
Kees de Goede - kleurenlitho -

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2016
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989 kopen? Bied vanaf 2000!
Karel Appel - Complete portfolio van vier litho's | 'Can we dance a landscape?' | 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
TechniekLitho
Afmetingen82 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Helen van Zijl - Gouache op papier | 'Figuur met kar' | Uniek werk kopen? Bied vanaf 100!
Helen van Zijl - Gouache op papier | 'Figuur met kar' | Uniek werk

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekGouache
Afmetingen37 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Sieb Posthuma - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Catalpa 4' | 1998 kopen? Bied vanaf 100!
Sieb Posthuma - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Catalpa 4' | 1998

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1998
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Dick Cassee - Aluminiumdruk - 'Loch Carron' - 1988 kopen? Bied vanaf 125!
Dick Cassee - Aluminiumdruk - 'Loch Carron' - 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekSjabloondruk
Afmetingen49 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale

Geplaatst doorJJvanWijk

IngelijstIngelijst
Aftersale

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Corneille - 'Jardin Errant' 1963 (Complete portfolio met 8 litho's) kopen? Bied vanaf 2950!
Corneille - 'Jardin Errant' 1963 (Complete portfolio met 8 litho's)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Carolein Smit - Sculptuur | 'Staand jongetje met bal' | 2004 kopen? Bied vanaf 300!
Carolein Smit - Sculptuur | 'Staand jongetje met bal' | 2004

Beeld / Object

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2004
TechniekVerbronsd
Afmetingen17 cm x 7 cm x 4 cm (h x b x d)
Aftersale
Carolein Smit - Sculptuur | 'Liggend jongetje met bal ' | 2005 kopen? Bied vanaf 300!
Carolein Smit - Sculptuur | 'Liggend jongetje met bal ' | 2005

Beeld / Object

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal2005
TechniekVerbronsd
Afmetingen7 cm x 5 cm x 14 cm (h x b x d)
Aftersale
Kees Spermon - litho - 'No.... words I' - 1981 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Spermon - litho - 'No.... words I' - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen48 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!
Hans Laban - kleurenets - 'Het gesprek - Zeer kleine oplage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
Afmetingen79 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!
Hans Laban - kleurenets - 'Het witte & het rode schild' - Zeer kleine oplage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
Afmetingen54 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Bep Toscani - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1984 kopen? Bied vanaf 50!
Bep Toscani - kleurenzeefdruk | 'Zonder titel' | 1984

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1984
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Henny van de Nieuwenhof - ets - 'Lucifers' - 1974 kopen? Bied vanaf 60!
Henny van de Nieuwenhof - ets - 'Lucifers' - 1974

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1975
Afmetingen34 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Ger Lataster - kleurenlitho - 1971 - PRENT 190 kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster - kleurenlitho - 1971 - PRENT 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Tammo Schuringa - kleurenets 7-VI -1988 kopen? Bied vanaf 70!
Tammo Schuringa - kleurenets 7-VI -1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
TechniekMonotype
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis - kleurenlitho - zonder titel - 1973 - Prent 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Marja Schutte - litho - 'Uniform' - 1977 kopen? Bied vanaf 50!
Marja Schutte - litho - 'Uniform' - 1977

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen33 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Jean Messagier - kleurenlitho in 5 kleuren - 'Hommage à van Gogh' - 1979 (Prent 190) Serie 12A kopen? Bied vanaf 50!
Jean Messagier - kleurenlitho in 5 kleuren - 'Hommage à van Gogh' - 1979 (Prent 190) Serie 12A

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Cees Dolk - kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof kopen? Bied vanaf 65!
Cees Dolk - kleurenzeefdruk | 'Engel 384' | Printers proof

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen51 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Toon Jansen - houtsnede | 'Zonder titel' | 1970 kopen? Bied vanaf 50!
Toon Jansen - houtsnede | 'Zonder titel' | 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1970
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Otto Hetterscheid - gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1986 kopen? Bied vanaf 150!
Otto Hetterscheid - gemengde techniek op papier | 'Zonder titel' | 1986

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1986
Afmetingen73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De aquarel' - 1990 kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De aquarel' - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage kopen? Bied vanaf 60!
Hans Laban - kleurenets - 'Tintagel' - Zeer kleine oplage

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekEts
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Tammo Schuringa - kleurenets 12 - VI -1988 kopen? Bied vanaf 70!
Tammo Schuringa - kleurenets 12 - VI -1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jaap Hillenius - grote ets - zonder titel - 1988 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 50!
Jaap Hillenius - grote ets - zonder titel - 1988 (Kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Janos Kass - Handgesigneerde kleurenlitho - 'Duke Bluebeard's castle - 1981 kopen? Bied vanaf 200!
Janos Kass - Handgesigneerde kleurenlitho - 'Duke Bluebeard's castle - 1981

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst