Jansonius
  5. Jansonius

Jansonius

Lid sinds 2014 / Heemstede, Nederland

3 aangeboden items / 30 verkochte items

Alfred van Neste - Amsterdamse Poort, Haarlem kopen? Bied vanaf 40!
Alfred van Neste (1874-1969) Belgisch Amsterdamse Poort, Haarlem
TechniekEts
Afmetingen59.8 x 54.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Piet Spijker - Zicht op Notre Dame kopen? Bied vanaf 40!
Piet Spijker (1905-1972) Nederlands Zicht op Notre Dame
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen32 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Gerard Kerkhoff - 3 tekeningen van Haarlem kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Kerkhoff (1872-1957) Nederlands 3 tekeningen van Haarlem
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen9.5 x 30.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15