Lid sinds 2014 / Heemstede, Nederland
3 aangeboden items / 30 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 59.8 x 54.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 32 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 9.5 x 30.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |