Jansonius
  5. Jansonius

Jansonius

Lid sinds 2014 / Heemstede, Nederland

3 aangeboden items / 66 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks) kopen? Bied vanaf 17!
Karel van Seben - Tekeningen van dieren (12 stuks)Tekening / Aquarel
Geplaatst doorJansonius
TechniekPotlood
Afmetingen20 cm x 13.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirk Huizer - Opening kopen? Bied vanaf 65!
Dirk Huizer - OpeningGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorJansonius
Jaartal1985
Afmetingen80.5 cm x 60.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Tijmen Moll - Portret van een visser kopen? Bied vanaf 55!
Tijmen Moll - Portret van een visserTekening / Aquarel
Geplaatst doorJansonius
Jaartal1926
TechniekPotlood
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst