Jefdeschutter
  5. Jefdeschutter

Jefdeschutter

Lid sinds 2020 / Bredene, België

2 aangeboden items / 4 verkochte items

Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Ster verlaagd openingsbod. kopen? Bied vanaf 1950!
Zao Wou-Ki (1921-2013) Frans Chinees Misty Mountains. Ster verlaagd openingsbod.
Afmetingen40 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.950
Karel Appel - A beast drawn man D. Sterk verlaagd openingsbod. kopen? Bied vanaf 1450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands A beast drawn man D. Sterk verlaagd openingsbod.
Afmetingen67 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.450