JelledeVries
  5. JelledeVries

JelledeVries

Lid sinds 2021 / Mantgum, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jelle de Vries - Wadreliëf 3 kopen? Bied vanaf 500!
Jelle de Vries (1948) Nederlands Wadreliëf 3
Afmetingen81.6 x 81.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 500