Jenny13
  5. Jenny13

Jenny13

Lid sinds 2013 / Geleen, Nederland

5 aangeboden items / 29 verkochte items

5 aangeboden items door deze verkoper
Vincent van Gogh - Catalogue des Tableaux kopen? Bied vanaf 50!
Vincent van Gogh - Catalogue des TableauxKunstboeken
Geplaatst doorJenny13
Jaartal1932
TechniekSoftcover
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
De Sphinx - Keramische gedenktegel Staatsmijn Maurits 1916-1967 kopen? Bied vanaf 1!
De Sphinx - Keramische gedenktegel Staatsmijn Maurits 1916-1967Glas / Keramiek
Geplaatst doorJenny13
Jaartal1967
Afmetingen25 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker

Aftersale items

Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, Heinrich kopen? Bied vanaf 50!
Villeroy en Boch - 3 wandborden voor WWF, HeinrichGlas / Keramiek
Geplaatst doorJenny13
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Jos van Riemsdijk - sculptuur van een baby kopen? Bied vanaf 50!
Jos van Riemsdijk - sculptuur van een babyBeeld / Object
Geplaatst doorJenny13
TechniekSteen
Afmetingen14 cm x 6 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met deksel kopen? Bied vanaf 50!
Kunstaardewerkfabriek Regina - 2 antieke bonbonschaaltjes met dekselGlas / Keramiek
Geplaatst doorJenny13
Afmetingen15 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker