Lid sinds 2013 / Geleen, Nederland
3 aangeboden items / 16 verkochte items
Afmetingen | 23 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 26 x 26 x 26 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 21 x 21 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |