Lid sinds 2015 / geleen, Nederland
9 aangeboden items / 219 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Metaal |
Afmetingen | 23.5 x 21.5 x 21 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Techniek | Overig |
Afmetingen | 16 x 20 x 8 cm (h x b x d) |
Techniek | Handgekleurd |
Afmetingen | 44 x 50 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 25.5 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout |
Afmetingen | 210 x 215 x 210 cm (h x b x d) |