Johudales
  5. Johudales

Johudales

Lid sinds 2015 / geleen, Nederland

9 aangeboden items / 219 verkochte items

John Frederick Herring - FOX HUNTING Death Who Whoop . kopen? Bied vanaf 50!
John Frederick Herring (1795-1865) Engels FOX HUNTING Death Who Whoop .
TechniekLitho
Afmetingen29 x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Brood - Prullenbak met zijn illustraties , zeer kleurrijk . Gratis verzonden kopen? Bied vanaf 50!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Prullenbak met zijn illustraties , zeer kleurrijk . Gratis verzonden
TechniekMetaal
Afmetingen23.5 x 21.5 x 21 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Keith Haring - Computer muis met illustratie , gratis verzonden kopen? Bied vanaf 50!
Keith Haring (1958-1990) Amerikaans Computer muis met illustratie , gratis verzonden
TechniekOverig
Afmetingen16 x 20 x 8 cm (h x b x d)
€ 50
George Childs - Prachtig werk met zegel , zie foto’s kopen? Bied vanaf 50!
George Childs (1800-1875) Engels Prachtig werk met zegel , zie foto’s
TechniekHandgekleurd
Afmetingen44 x 50 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Robert Batty - Een litho gemaakt door T. Jeavons van een schilderij door Batty kopen? Bied vanaf 50!
Robert Batty (1789-1848) Engels Een litho gemaakt door T. Jeavons van een schilderij door Batty
TechniekLitho
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerrit van Jeveren - Prachtige aquarel van boerderij met omgeving kopen? Bied vanaf 50!
Gerrit van Jeveren (1904-1986) Nederlands Prachtige aquarel van boerderij met omgeving
TechniekAquarel
Afmetingen25.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Bernard Charoy - Prachtige zeefdruk , genummerd en gesigneerd . Pronkstuk ! kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Charoy (1931) Belgisch Prachtige zeefdruk , genummerd en gesigneerd . Pronkstuk !
TechniekLitho
Afmetingen71 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Maartje Wijngaarden - Prachtige ingelijste zeefdruk , gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Prachtige ingelijste zeefdruk , gesigneerd
Afmetingen53 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Oude China - Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte kopen? Bied vanaf 1300!
Oude China Chinees Laatste kans ..Antiek bed uit de 19e eeuw , mooi bewerkt met zit gedeelte
TechniekHout
Afmetingen210 x 215 x 210 cm (h x b x d)
€ 1.300