KUNSTHUIS_BE
  5. KUNSTHUIS_BE

KUNSTHUIS_BE

Lid sinds 2015 / Brasschaat, België

55 aangeboden items / 429 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)
55 aangeboden items door deze verkoper
Ad Arma - ABSTRACT FIGUUR / SCULPTUUR BRONS / H=25cm / SIG kopen? Bied vanaf 245!
Ad Arma - ABSTRACT FIGUUR / SCULPTUUR BRONS / H=25cm / SIG

Beeld / Object

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekBrons
Afmetingen25 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Roger Raveel - FELIX VULGARIS / KAT OP KARRETJE / KLEURZEEFDRUK / 40x28cm / SIG kopen? Bied vanaf 695!
Roger Raveel - FELIX VULGARIS / KAT OP KARRETJE / KLEURZEEFDRUK / 40x28cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - LE REVE / KLEURZEEFDRUK / 54x39cm / SIG / GAUGUIN kopen? Bied vanaf 85!
Nico Vrielink - LE REVE / KLEURZEEFDRUK / 54x39cm / SIG / GAUGUIN

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen54 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996 kopen? Bied vanaf 115!
Corneille - L' AMOUR AU JOUR LE JOUR / ZW-W ZEEFDRUK / 42x57cm / SIG / 1996

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1996
Afmetingen42 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Richard Smeets - ABSTRACTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1987 / VENCE kopen? Bied vanaf 20!
Richard Smeets - ABSTRACTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG / 1987 / VENCE

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1987
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leo Musch - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 70x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Leo Musch - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 70x50cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Zurne - SNEEUW / NAAKTE FIGUREN / KLEURETS / 56x76cm / SIG / 1999 kopen? Bied vanaf 20!
Wim Zurne - SNEEUW / NAAKTE FIGUREN / KLEURETS / 56x76cm / SIG / 1999

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 35!
Rik van Iersel - ATELIER VAN DE KUNSTENAAR / KLEURLITHO / 60x72cm / SIG / 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin van Wordragen - DE KAT / OLIEVERF DOEK / 101x101cm / KADER / SIG / 1978 kopen? Bied vanaf 375!
Martin van Wordragen - DE KAT / OLIEVERF DOEK / 101x101cm / KADER / SIG / 1978

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1978
Afmetingen101 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hans Vanhorck - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Hans Vanhorck - ABSTRACTIE / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Humphrey Bennett - STUDIES NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 81x60cm / SIG / KADER kopen? Bied vanaf 30!
Humphrey Bennett - STUDIES NAAKTE VROUW / ORIGINEEL WERK / 81x60cm / SIG / KADER

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1984
TechniekHoutskool
Afmetingen81 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Piet Klaasse - 3 JOCKEYS TE PAARD / ORIGINEEL WERK / 66x101cm / KADER / SIG / 1965 kopen? Bied vanaf 40!
Piet Klaasse - 3 JOCKEYS TE PAARD / ORIGINEEL WERK / 66x101cm / KADER / SIG / 1965

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1965
TechniekHoutskool
Afmetingen66 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Smitz - ROZEN VOOR SANDRA / KLEURETS-AQUATINT / 84x73cm / KADER / SIG / 1980 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Smitz - ROZEN VOOR SANDRA / KLEURETS-AQUATINT / 84x73cm / KADER / SIG / 1980

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1980
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen84 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jean-Pierre Tack - "UILENSPIEGEL" / ZW-W ETS IN 3 DELEN / 101x76cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jean-Pierre Tack - "UILENSPIEGEL" / ZW-W ETS IN 3 DELEN / 101x76cm / KADER / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekEts
Afmetingen101 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Daan de Vries - LOT VAN 4 STUKS / ZW-W HOUTSNEDE / SIG kopen? Bied vanaf 35!
Daan de Vries - LOT VAN 4 STUKS / ZW-W HOUTSNEDE / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988 kopen? Bied vanaf 495!
Karel Appel - LOS PAJAROS / AQUATINT-KLEURETS / 76x56cm / SIG / 1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1988
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970 kopen? Bied vanaf 165!
Co Westerik - PLANTVROUW IN GLAS OP TAFEL BUITEN / KLEURZEEFDRUK / 66x71cm / KADER / SIG 1970

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1970
Afmetingen66 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Isa Célini - FANTASY BALLET / NAAKT / KLEURLITHO / 54x69cm /SIG kopen? Bied vanaf 20!
Isa Célini - FANTASY BALLET / NAAKT / KLEURLITHO / 54x69cm /SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN kopen? Bied vanaf 50!
Jan Montyn - LOT VAN 3 WERKEN / KLEURETS-AQUATINT / 50x64cm / 1964 / PROEFDRUKKEN

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ira Moskowitz - GRAPHICS RETROSPECTIVE / KLEURLITHO / 92x69cm / KADER / SIG / 1975 kopen? Bied vanaf 20!
Ira Moskowitz - GRAPHICS RETROSPECTIVE / KLEURLITHO / 92x69cm / KADER / SIG / 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Cees Rijppaert - POWER OF THE SQUARE / KLEURZEEFDRUK ALUMINIUM / 65x50cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 65!
Cees Rijppaert - POWER OF THE SQUARE / KLEURZEEFDRUK ALUMINIUM / 65x50cm / KADER / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1977
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Albert Niemeyer - STRIJDLUST / KLEURZEEFDRUK / 100x70cm / SIG / 1989 kopen? Bied vanaf 20!
Albert Niemeyer - STRIJDLUST / KLEURZEEFDRUK / 100x70cm / SIG / 1989

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1989
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lou Thissen - CARNAVAL / KLEURZEEFDRUK / 65x60cm / SIG / 2003 kopen? Bied vanaf 20!
Lou Thissen - CARNAVAL / KLEURZEEFDRUK / 65x60cm / SIG / 2003

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal2003
Afmetingen65 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Kops - BINNENPLEINTJE MET VROUW / OLIEVERF DOEK / 72x63cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 195!
Frans Kops - BINNENPLEINTJE MET VROUW / OLIEVERF DOEK / 72x63cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen72 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Menno Bauer - TOT SCHRIK VAN HET VERDRIET / KLEURZEEFDRUK / 56x76cm / SIG / 1992 kopen? Bied vanaf 20!
Menno Bauer - TOT SCHRIK VAN HET VERDRIET / KLEURZEEFDRUK / 56x76cm / SIG / 1992

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 195!
Kees van Bohemen - VROUWENFIGUUR / KLEURZEEFDRUK / 90x70cm / SIG / PASSE-PARTOUT

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen68 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Raffaele de Rosa - RIDDERS TE PAARD / KLEURLITHO / 56x68cm / SIG / LIVORNO kopen? Bied vanaf 20!
Raffaele de Rosa - RIDDERS TE PAARD / KLEURLITHO / 56x68cm / SIG / LIVORNO

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Bijmoer - LOT VAN 2 WERKEN / ORIGINEEL WERK / 35x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 50!
Wim Bijmoer - LOT VAN 2 WERKEN / ORIGINEEL WERK / 35x50cm / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Monick Bres - BLANK MERMAID / ORIGINEEL WERK / 57x77cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Monick Bres - BLANK MERMAID / ORIGINEEL WERK / 57x77cm / SIG

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekAquarel
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem van Leusden - KATHEDRAAL VAN REIMS / ZW-W ETS / 58x76cm / SIG / 1913 kopen? Bied vanaf 20!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen58 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
George van Herwaarde - CIRCO / KLEURZEEFDRUK / 83x73cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 25!
George van Herwaarde - CIRCO / KLEURZEEFDRUK / 83x73cm / KADER / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen83 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Claude Weisbuch - REMBRANDT IN HET ATELIER / KLEURLITHO / 58x77cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Claude Weisbuch - REMBRANDT IN HET ATELIER / KLEURLITHO / 58x77cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen58 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Ger Lataster - KLEURRIJKE FIGURATIE / KLEURLITHO / 57x77cm / SIG / 1971 / PRENT 190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Plaat - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Henri Plaat - FIGURATIE / ZW-W LITHO / 77x57cm / SIG / 1971 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Kees Spermon - CONVERSATION PIECE GREEN / KLEURZEEFDRUK / 56x78cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
Afmetingen56 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Vladimir Velickovic - NAISSANCE / KLEURLITHO / 57x89cm / SIG / 1975 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Vladimir Velickovic - NAISSANCE / KLEURLITHO / 57x89cm / SIG / 1975 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1966
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kley - FIGURATIE / KLEURLITHO / 51x65cm / SIG / 1972 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Theo Kley - FIGURATIE / KLEURLITHO / 51x65cm / SIG / 1972 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1972
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - LADDER / KLEURLITHO / 76x53cm / SIG / 1973 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Mark Brusse - LADDER / KLEURLITHO / 76x53cm / SIG / 1973 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Brusse - 3 PROPOSITIONS / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Mark Brusse - 3 PROPOSITIONS / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1969
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Martin Engelman - FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1967 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 25!
Martin Engelman - FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1967 / PRENT190

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1967
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Reinier Lucassen - BOY & CAT / KLEURLITHO / 66x50cm / SIG / 1971

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968 kopen? Bied vanaf 115!
Reinier Lucassen - EEN GEZELLIG HOEKJE / KLEURLITHO / 78x57cm / SIG / 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
The van Bergen - DE PUTDEKSELS / AQUAREL PAPIER / 57x40cm / KADER / SIG / 2004 kopen? Bied vanaf 110!
The van Bergen - DE PUTDEKSELS / AQUAREL PAPIER / 57x40cm / KADER / SIG / 2004

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal2004
Afmetingen57 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Henk Visch - HET NIET GELIJK ZIJN / ZW-W ETS / 66x50cm / SIG kopen? Bied vanaf 30!
Henk Visch - HET NIET GELIJK ZIJN / ZW-W ETS / 66x50cm / SIG

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1980
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Willeke van Tijn - SCENE MET HOND / PASTELKRIJT / 43x50cm / KADER / SIG / 1997 kopen? Bied vanaf 35!
Willeke van Tijn - SCENE MET HOND / PASTELKRIJT / 43x50cm / KADER / SIG / 1997

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1997
Afmetingen43 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Willeke van Tijn - BACHANAAL MET NAAKTEN / PASTELKRIJT / 122x143cm / GROOT KADER SIG kopen? Bied vanaf 100!
Willeke van Tijn - BACHANAAL MET NAAKTEN / PASTELKRIJT / 122x143cm / GROOT KADER SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1999
Afmetingen122 cm x 143 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Charles Hollman - DOOIWEER / OLIEVERF PANEEL / 64x83cm / KADER / SIG kopen? Bied vanaf 125!
Charles Hollman - DOOIWEER / OLIEVERF PANEEL / 64x83cm / KADER / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen64 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst