Gerard Hendriks (1948-2007) ABSTRACTIE / KLEUROFFSET / 72x89cm / KADER / SIG / 1988
Techniek | Offset |
Afmetingen | 72 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 25