KeesM
  5. KeesM

KeesM

Lid sinds 2013 / Diepenveen, Nederland

2 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper
Wim Steijn - Winters Schalkwijk, Haarlem 1965 kopen? Bied vanaf 150!
Wim Steijn - Winters Schalkwijk, Haarlem 1965Schilderij
Geplaatst doorKeesM
Eindtijd 05-02-2023 om 22:44
Jaartal1965
Afmetingen82.5 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Rob de Haan - Polderlandschap bij Nieuwkoop kopen? Bied vanaf 120!
Rob de Haan - Polderlandschap bij NieuwkoopSchilderij
Geplaatst doorKeesM
Eindtijd 05-02-2023 om 22:45
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst