Eva Besnyo (1910-2003) Kijken in de Tijd
Techniek | Offset |
Afmetingen | 84 x 59 cm (h x b) |
€ 25
Lid sinds 2013 / Diepenveen, Nederland
4 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Offset |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 67 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |