Lid sinds 2017 / Raamsdonksveer, Nederland
20 aangeboden items / 168 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51.8 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26 x 20 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29.5 x 20.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 19.5 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 27.7 x 20.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 41.5 x 33.7 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 30.2 x 23.3 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 26 x 21.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 70 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Afmetingen | 74.5 x 54.5 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23 x 25.6 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 73.5 x 52.5 cm (h x b) |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 21.5 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 25.5 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |