KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

569 aangeboden items / 1566 verkochte items

Jörg Remé - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 49!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jacobien de Rooij - Aquarel - 1973 kopen? Bied vanaf 75!
Jacobien de Rooij (1947) Nederlands Aquarel - 1973
TechniekAquarel
Afmetingen15 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Pablo Picasso - litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964 kopen? Bied vanaf 75!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans litho uit Le Gout du Bonheur" - 1964
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 75
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Appelvink - 1945
TechniekLitho
Afmetingen38 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Ruud de Wild - Zeefdruk op textiel: Longing for lullabies kopen? Bied vanaf 125!
Ruud de Wild (1969) Nederlands Zeefdruk op textiel: Longing for lullabies
Afmetingen18 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 125
Isao Ikegami - ingelijste zeefdruk: Gen 4 - 1985 kopen? Bied vanaf 59!
Isao Ikegami (1938) Japans ingelijste zeefdruk: Gen 4 - 1985
Afmetingen39.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Jan Montyn - Ets - 1999 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1999
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Afmetingen51 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Alan Davie - Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972 kopen? Bied vanaf 250!
Alan Davie (1920) Engels Kleurenlitho: Homage to Picasso - 1972
TechniekLitho
Afmetingen51 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Cremer - zeer grote houtsnede: Landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Jan Cremer (1940) Nederlands zeer grote houtsnede: Landschap - 1999
Afmetingen78 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Nico Vrielink - complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with Gaugain kopen? Bied vanaf 250!
Nico Vrielink (1958) Nederlands complete portfolio met 3 zeefdrukken: Confrontation with Gaugain
Afmetingen39.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands grote zeefdruk: 2001
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 495!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958 kopen? Bied vanaf 449!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: zonder titel - 1958
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
Charles Donker - ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995 kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets: Bornia (Zeist) - 1995
TechniekEts
Afmetingen41.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Robert Zandvliet - litho: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 495!
Robert Zandvliet (1970) Nederlands litho: geometrische compositie
TechniekLitho
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Theo Tobiasse - 16 litho's kopen? Bied vanaf 1850!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch 16 litho's
TechniekLitho
Afmetingen54 x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.850
TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Gianni Cacciarini - ingelijste zeefdruk: de brug - 2002 kopen? Bied vanaf 49!
Gianni Cacciarini (1941) Italiaans ingelijste zeefdruk: de brug - 2002
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Herman Krikhaar - Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995 kopen? Bied vanaf 79!
Herman Krikhaar (1930-2010) Nederlands Zeefdruk: "l'amour pour" - 1995
Afmetingen46.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé - 2009 kopen? Bied vanaf 395!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voiture Brûlé - 2009
Afmetingen20 x 30 x 7.5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Bernard Aubertin - Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009 kopen? Bied vanaf 395!
Bernard Aubertin (1934) Frans Voiture Brûlé: Mini Cooper - 2009
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Rob Scholte - Zeefdruk: Reproductie verplicht kopen? Bied vanaf 175!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Reproductie verplicht
Afmetingen122 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Henk Schiffmacher - Zeefdruk - 2007 kopen? Bied vanaf 75!
Henk Schiffmacher (1952) Nederlands Zeefdruk - 2007
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 75
1 bieding
Piet Warffemius - Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 595!
Piet Warffemius (1956) Nederlands Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!)
Afmetingen114 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: Rode vis kopen? Bied vanaf 1995!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands Olieverf op doek: Rode vis
Afmetingen113.5 x 143.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.995
Hans Truijen - Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Truijen (1928-2005) Nederlands Zeefdruk: "Bloemen voor Gea" - 1995
Afmetingen52.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Jan Henderikse - Paarse map met foto's: I found a picture of you, those were the happiest days.. kopen? Bied vanaf 695!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Paarse map met foto's: I found a picture of you, those were the happiest days..
TechniekFotocollage
Afmetingen52 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 695
Afmetingen40 x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Anne van de Pals - Litho: "Trachten te leven" - 1998 kopen? Bied vanaf 49!
Anne van de Pals (1960) Nederlands Litho: "Trachten te leven" - 1998
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Aart van Dobbenburgh - Litho: Zomerbloemen - 1958 kopen? Bied vanaf 60!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands Litho: Zomerbloemen - 1958
TechniekLitho
Afmetingen47 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907 kopen? Bied vanaf 350!
Mies Drabbe (1875-1956) Nederlands Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
TechniekIsografie
Afmetingen30 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman (1937) Nederlands Olieverf op doek - 1987
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175