KiewitKunst
  5. KiewitKunst

KiewitKunst

Lid sinds 2011 / 's-Gravenzande, Nederland

560 aangeboden items / 1556 verkochte items

Ton Schulten - Zeefdruk: Boslaan - 1998 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Boslaan - 1998
Afmetingen92 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: Bumper to bumper kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: Bumper to bumper
Afmetingen64 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 395
Rob Scholte - Zeefdruk: Muur van Vuur - 1998 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 250!
Rob Scholte (1958) Nederlands Zeefdruk: Muur van Vuur - 1998 (laatste exemplaar!)
Afmetingen63 x 90.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Karel Appel - Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976 kopen? Bied vanaf 2595!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Uniek item: met de hand ingeverfde zeefdruk - 1976
Afmetingen87.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.595
Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands litho: compositie met vogels - 1976
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Ik(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Ik(nette lijst!)
Afmetingen98.5 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 599
Herman Gordijn - Ets: Vrouwen op stelten - 1963 kopen? Bied vanaf 395!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Vrouwen op stelten - 1963
TechniekEts
Afmetingen44 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Ludwig Wilding - Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988 kopen? Bied vanaf 795!
Ludwig Wilding (1927-2010) Duits Ingelijste zeefdruk: Multiple mit Scheinbewegung- 1988
Afmetingen32 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 795
Michel van Overbeeke - Zeefdruk - 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands Zeefdruk - 1988
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ans Wortel - Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen kopen? Bied vanaf 250!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gouache: over zitten willen en niet lopen kunnen
TechniekGouache
Afmetingen27.5 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden IV - 1995 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wolkers (1925-2007) Nederlands Zeefdruk: Winterbeelden IV - 1995
Afmetingen31 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Anton Martineau - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen100 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 799!
Marli Hommel (1957) Nederlands Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)
Afmetingen84 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 799
Ada Breedveld - Zeefdruk: Blauwe dame - 1999 kopen? Bied vanaf 59!
Ada Breedveld (1944) Nederlands Zeefdruk: Blauwe dame - 1999
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Daan Wildschut - litho: Raad van Alfabet kopen? Bied vanaf 49!
Daan Wildschut (1913-1995) Nederlands litho: Raad van Alfabet
TechniekLitho
Afmetingen21 x 29.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion - 1996 kopen? Bied vanaf 55!
Enric Adsera Riba (1939) Spaans Nederlands Litho: Concepcion - 1996
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Leon Adriaans - olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter) kopen? Bied vanaf 1750!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands olieverf op doek: vlinder - 1988 (gemaakt voor vrouw en dochter)
Afmetingen67.5 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.750
Fred de Heij - Giclee kopen? Bied vanaf 75!
Fred de Heij (1960) Nederlands Giclee
TechniekGiclée
Afmetingen89 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Clemens Briels - Ingelijste zeefdruk - 1995 kopen? Bied vanaf 75!
Clemens Briels (1946) Nederlands Ingelijste zeefdruk - 1995
Afmetingen35.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Michel van Overbeeke - zeefdruk- 1988 kopen? Bied vanaf 49!
Michel van Overbeeke (1942) Nederlands zeefdruk- 1988
Afmetingen23 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Gilbert Baibay - Acrylverf op board - 2005 kopen? Bied vanaf 150!
Gilbert Baibay (1922-2021) Belgisch Acrylverf op board - 2005
Afmetingen41.5 x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
€ 150
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968 kopen? Bied vanaf 50!
Jean Pierre Vielfaure (1930) Algerijns Litho: Opéra Civilisation - 1968
TechniekLitho
Afmetingen29 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Peter Leyenaar - Bronzen sculptuur: "spelende kinderen" kopen? Bied vanaf 375!
Peter Leyenaar (1923) Nederlands Bronzen sculptuur: "spelende kinderen"
TechniekBrons
Afmetingen23 x 16 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht3168 g
€ 375
Jits Bakker - Bronzen beeld: Figuren aan tafel kopen? Bied vanaf 300!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands Bronzen beeld: Figuren aan tafel
TechniekBrons
Afmetingen15 x 12 x 3 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Nico Koster - Ingelijste foto: Anton Heyboer in zijn atelier kopen? Bied vanaf 65!
Nico Koster (1940) Nederlands Ingelijste foto: Anton Heyboer in zijn atelier
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen35 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Astrid Engels - Olieverf op doek, ingelijst kopen? Bied vanaf 199!
Astrid Engels (1941) Nederlands Olieverf op doek, ingelijst
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Afmetingen42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Adriaan Lubbers - Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929 kopen? Bied vanaf 350!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Ingelijste litho: 'The 'L'at Chatham Square' - 1929
TechniekLitho
Afmetingen66 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999 kopen? Bied vanaf 595!
Ton Schulten (1938) Nederlands Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Afmetingen121 x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk: 2004 kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk: 2004
Afmetingen60.5 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 595
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Herman Brood - Zeefdruk: Guitar man kopen? Bied vanaf 750!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Guitar man
Afmetingen74 x 121 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 750
Herman Brood - Zeefdruk: Slobber slobber en hup kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Slobber slobber en hup
Afmetingen60 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie H kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie H
Afmetingen50 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250