KiewitKunstplus
  5. KiewitKunstplus

KiewitKunstplus

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

96 aangeboden items / 972 verkochte items

Auke de Vries - litho: ontwerp Maasbeeld (1982) kopen? Bied vanaf 79!
Auke de Vries (1937) Nederlands litho: ontwerp Maasbeeld (1982)
TechniekLitho
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Nic Jonk - Zeefdruk: Dolfijnen - 1990 kopen? Bied vanaf 49!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Zeefdruk: Dolfijnen - 1990
Afmetingen22 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 49
Klaas Gubbels - houtdruk: 6 pijpen - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: 6 pijpen - 2004
Afmetingen49 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Herman Brood - Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 775!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Horen, zien en zwijgen
Afmetingen88 x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 775
Herman Brood - zeefdruk: Metro kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Metro
Afmetingen68 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Herman Brood - zeefdruk: Heart Break Hotel kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Heart Break Hotel
Afmetingen112 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - houtdruk: thuisorkest - 2014 kopen? Bied vanaf 395!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: thuisorkest - 2014
Afmetingen32.5 x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Louis Gans - Kleurrijke litho: Fantasie landschap kopen? Bied vanaf 59!
Louis Gans (1930-2012) Nederlands Kleurrijke litho: Fantasie landschap
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Ciano Siewert - Litho: Hollands landschap kopen? Bied vanaf 50!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Litho: Hollands landschap
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Metten Koornstra - Litho: landschap met boom en doos - 1972 kopen? Bied vanaf 59!
Metten Koornstra (1912-1978) Nederlands Litho: landschap met boom en doos - 1972
TechniekLitho
Afmetingen47 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Marinus Fuit - Ets: Tram - 1985 kopen? Bied vanaf 69!
Marinus Fuit (1934) Nederlands Ets: Tram - 1985
Afmetingen30.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Poppe Damave - Ets kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Ets
TechniekEts
Afmetingen21 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Frank van den Broeck - Litho: 'Verdi' - 1995 kopen? Bied vanaf 59!
Frank van den Broeck (1950) Nederlands Litho: 'Verdi' - 1995
TechniekLitho
Afmetingen66 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Peter Kantelberg - Zeefdruk: Moonlight disaster: 1 kopen? Bied vanaf 49!
Peter Kantelberg (1947) Nederlands Zeefdruk: Moonlight disaster: 1
Afmetingen45 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Corneille - ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Corneille - ingelijste litho: Oiseau fleur du ciel - 1972 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Oiseau fleur du ciel - 1972 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Ina Menalda- van Witsen - 2 etsen: Variatie I "blikjes" kopen? Bied vanaf 49!
Ina Menalda- van Witsen (1931) Nederlands 2 etsen: Variatie I "blikjes"
TechniekEts
Afmetingen25 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Diana van Hal - Zeefdruk: Nachtlelies - 1996 kopen? Bied vanaf 49!
Diana van Hal (1954) Nederlands Zeefdruk: Nachtlelies - 1996
Afmetingen34.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Cremer - Offset poster: 75 jaar Boeijinga - 1998 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Cremer (1940) Nederlands Offset poster: 75 jaar Boeijinga - 1998
TechniekOffset
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 49!
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem Nijs - Ets: Tempel kopen? Bied vanaf 59!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Ets: Tempel
TechniekEts
Afmetingen8 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Ets: Cleopatra - 1976
TechniekEts
Afmetingen42 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek/portret 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek/portret 1978/1979
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Wout van Heusden - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 49!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1975
TechniekEts
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Piet van Stuivenberg (1901-1988) Nederlands Litho: Abstracte compositie - 1960
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Hendrix - Zeefdruk: takken kopen? Bied vanaf 55!
Jan Hendrix (1949) Nederlands Mexicaans Zeefdruk: takken
Afmetingen65 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Hans Wap - Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998 kopen? Bied vanaf 69!
Hans Wap (1943) Nederlands Zeefdruk: Two birds of one feather - 1998
Afmetingen56.5 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Gerard 't Hart - Litho - 1992 kopen? Bied vanaf 69!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Litho - 1992
TechniekEts
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Wim Motz - monoprint: abstract - 1960 kopen? Bied vanaf 59!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands monoprint: abstract - 1960
TechniekMonotype
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Paul Hans Ohmert - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Paul Hans Ohmert (1890-1960) Duits Ets
TechniekEts
Afmetingen31 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Wim Motz - Litho: abstract - 1962 kopen? Bied vanaf 49!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho: abstract - 1962
TechniekLitho
Afmetingen50 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Willem Nijs - Ets: (zwart wit) kopen? Bied vanaf 59!
Willem Nijs (1902-1961) Nederlands Ets: (zwart wit)
TechniekEts
Afmetingen9 x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekMonotype
Afmetingen65 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!
Rob Cox (1936) Nederlands 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jean Ruiter - C-print: I surrender kopen? Bied vanaf 69!
Jean Ruiter (1942-2005) Nederlands C-print: I surrender
TechniekC-Print
Afmetingen20 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Sam Middleton - Zeefdruk: 1997 kopen? Bied vanaf 89!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: 1997
Afmetingen37 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
C.L. Dake - Ets: 2 figuren in kerk kopen? Bied vanaf 55!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Ets: 2 figuren in kerk
TechniekEts
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wim Motz - litho: abstract - 1961 kopen? Bied vanaf 49!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands litho: abstract - 1961
TechniekLitho
Afmetingen53.5 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jean Paul Vroom - Litho: Happy days - 1986 kopen? Bied vanaf 69!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands Litho: Happy days - 1986
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Leentje Linders - Ets: "De krachtpatser" - 1991 kopen? Bied vanaf 49!
Leentje Linders (1942) Nederlands Ets: "De krachtpatser" - 1991
TechniekEts
Afmetingen39 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49