Lid sinds 2019 / Breda, Nederland
/ 17 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 25 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 21 x 30 x 25 cm (h x b x d) |
Techniek | Klei |
Afmetingen | 26 x 23 x 10 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 34 x 20 x 5 cm (h x b x d) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 93 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 30 x 30 x 30 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Afmetingen | 41 x 31 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 45 x 50 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 63 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 36 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 85 x 15 x 12 cm (h x b x d) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 32 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 100 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 60 x 44 x 20 cm (h x b x d) |
Afmetingen | 37 x 37 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 35 x 35 x 5 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 45 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 100 x 60 x 30 cm (h x b x d) |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 85 x 30 x 30 cm (h x b x d) |