Kkw
  5. Kkw

Kkw

Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland

15 aangeboden items / 500 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)
15 aangeboden items door deze verkoper
Hutschenreuther - Zwarte Leonard vaas art deco kopen? Bied vanaf 75!
Hutschenreuther - Zwarte Leonard vaas art deco

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen18 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Corneille - Zilveren broche met emaille, in oorspronkelijke verpakking kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Zilveren broche met emaille, in oorspronkelijke verpakking

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Jaartal2002
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen2.7 cm x 3.6 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Henk Visch - Gesigneerde litho, z.t. Hand gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal1994
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marja Milo - Schilderij, The roaring twenties, olieverf op doek, gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Marja Milo - Schilderij, The roaring twenties, olieverf op doek, gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal2019
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKkw

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Andries Dirk Copier - En Orrefors kristal , gesigneerde bowl en spijker asbak kopen? Bied vanaf 50!
Andries Dirk Copier - En Orrefors kristal , gesigneerde bowl en spijker asbak

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen5 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10 kopen? Bied vanaf 50!
Cees Kortlang - Grote ets, gesigneerd geschept papier , oplage1/10

Geplaatst doorKkw

Jaartal1995
TechniekEts
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen72.5 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal kopen? Bied vanaf 50!
August Walther & Sohne AG - Vintage Art Deco schaal

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Periode1950 t/m 1979
Afmetingen7 cm x 30 cm x 30 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
Borek Sipek - Driade Principessa hanglamp kopen? Bied vanaf 1500!
Borek Sipek - Driade Principessa hanglamp

Design

Geplaatst doorKkw

Periode1980 t/m 2000
Afmetingen85 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt

Aftersale items

Aftersale
Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Rinke Nijburg - Ets aquatint De Dauw, gesigneerd

Geplaatst doorKkw

Jaartal2001
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 15!
Roland Sohier - L’Art et Fantaisie/Fractal man , gesigneerd en ingelijst

Geplaatst doorKkw

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd

Glas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Afmetingen7 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Aftersale
Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20 kopen? Bied vanaf 15!
Roland Sohier - Ets, Kabouters Oké lll, gesigneerd, 4/20

Geplaatst doorKkw

Jaartal1999
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Jean Paul Gaultier - Marc Jacobs en Karl Lagerfeld Serie van 8 design Coco cola light flessen kopen? Bied vanaf 56!
Jean Paul Gaultier - Marc Jacobs en Karl Lagerfeld Serie van 8 design Coco cola light flessen

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKkw

Afmetingen18 cm x 5 cm (h x b)