Kkw
  5. Kkw

Kkw

Lid sinds 2012 / Amstelveen, Nederland

/ 270 verkochte items

Nanny Still - 2 design vazen Saturnus voor Riihimänen Lasi Finland kopen? Bied vanaf 50!
Nanny Still (1926-2009) Fins 2 design vazen Saturnus voor Riihimänen Lasi Finland
Afmetingen17 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Gerard Swaenepoel - Voorschoten, Glas gravure met 18 karaats goudomranding kopen? Bied vanaf 20!
Gerard Swaenepoel Nederlands Voorschoten, Glas gravure met 18 karaats goudomranding
Afmetingen43 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerGlas
IngelijstIngelijst
€ 20
Carolien Wissing - Zonder titel, inkttekening, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Carolien Wissing Zonder titel, inkttekening, handgesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Doris Groeneveld - 2 zeefdrukken, gesigneerd oplage 5/40 kopen? Bied vanaf 80!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands 2 zeefdrukken, gesigneerd oplage 5/40
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Knut & Marianne Hagberg - Achtarmige kandelaar kopen? Bied vanaf 50!
Knut & Marianne Hagberg Deens Achtarmige kandelaar
Afmetingen33 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Rinke Nijburg - Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15 kopen? Bied vanaf 55!
Rinke Nijburg (1964) Nederlands Ets en aquarel, Het besneeuwde Huis, gesigneerd, oplage 6/15
TechniekEts
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Curt Schlevogt - Artdeco persglas zachtroze deksel/zeepdoos kopen? Bied vanaf 1!
Curt Schlevogt (1869-1959) Amerikaans Artdeco persglas zachtroze deksel/zeepdoos
Afmetingen12.5 x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Giovanni Castano - Titel Mickey, gesigneerd kopen? Bied vanaf 15!
Giovanni Castano (1896-1978) Amerikaans Italiaans Titel Mickey, gesigneerd
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 15
1 bieding
Luc Verschuuren - Pop Art, drieluik meisje in diverse tinten, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Luc Verschuuren (1950) Nederlands Pop Art, drieluik meisje in diverse tinten, gesigneerd en ingelijst
Afmetingen48 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Yvonne de Jonge-Melly - 2 leuke surrealistische etsen, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Yvonne de Jonge-Melly (1941) Nederlands 2 leuke surrealistische etsen, gesigneerd en ingelijst
TechniekEts
Afmetingen40.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Walt Sealtiel - Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942 kopen? Bied vanaf 35!
Walt Sealtiel (1890) Nederlands Duits Tekening, 2 meisjes, gesigneerd ,1942
TechniekPotlood
Afmetingen55 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Pukeberg Glass - Steffan Gellers, 2 kristallen soli fleur vazen Wiesenthal kopen? Bied vanaf 50!
Pukeberg Glass (1871) Zweeds Steffan Gellers, 2 kristallen soli fleur vazen Wiesenthal
Afmetingen19 x 20 cm (h x b)
GesigneerdOngemerkt
€ 50