KlippoKunst
  5. KlippoKunst

KlippoKunst

Lid sinds 2022 / Diemen, Nederland

29 aangeboden items / 95 verkochte items

Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 90!
Andy Warhol (1928-1987) Amerikaans Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
TechniekOffset
Afmetingen82 x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk EN IK VAN JOU POES --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 125!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk EN IK VAN JOU POES --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk DADDY CAT DOG --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen50 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BASEBALL kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BASEBALL
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
€ 75
Herman Brood - Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk NIGHTRIDE Handgesigneerd
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Herman Brood - Kleurenzeefdruk WASVROUW kopen? Bied vanaf 75!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk WASVROUW
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
€ 75
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Herman Brood - Protest poster ART SUCKS Collectorsitem! kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Protest poster ART SUCKS Collectorsitem!
TechniekOverig
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 59
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk FLY DADDY FLY --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 125!
Wouter Stips (1944) Nederlands Kleurenzeefdruk FLY DADDY FLY --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk JEANNE II --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND kopen? Bied vanaf 59!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk BOTJE VOOR DE HOND
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
Huidig bod
€ 59
1 bieding
Herman Brood - Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 345!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk GOOFBALLS Handgesigneerd
Afmetingen85 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 345
Armando - Kleurengiclée DIE HAND I --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 30 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée DIE HAND I --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 30 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Zwart/wit giclée ES REGNET --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zwart/wit giclée ES REGNET --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Giclée KORPERLICH II Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclée KORPERLICH II Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk OP WEG NAAR DE TEMPEL --- HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk OP WEG NAAR DE TEMPEL --- HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk Jeanne HANDGESIGNEERD kopen? Bied vanaf 59!
Nico Vrielink (1958) Nederlands Kleurenzeefdruk Jeanne HANDGESIGNEERD
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE WORKHORSE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho CANADIAN COWBOYS Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE CLIMB Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho MAN & HORSE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 69!
Vincent Haddelsey (1925-2010) Engels Kleurenlitho THE PARADE Handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 69
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW IN GEEL Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW IN GEEL Handgesigneerd
Afmetingen80 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk VROUW IN BLAUW Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Jacqueline Schäfer (1961) Nederlands Kleurenzeefdruk VROUW IN BLAUW Handgesigneerd
Afmetingen80 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5 GRAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Kleurenzeefdruk 5 GRAM Handgesigneerd
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225