Karel Appel (1921-2006) Cobra figure
Techniek | Litho |
Afmetingen | 77 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 595
Lid sinds 2020 / Wadfinxveen, Nederland
11 aangeboden items / 31 verkochte items
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 110 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 47 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 120 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 36 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 35 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 75 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |