KunstverkoperWestland
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

45 aangeboden items / 146 verkochte items

Dadara - Beeld: Greyman Clown - 2000 kopen? Bied vanaf 85!
Dadara (1969) Nederlands Beeld: Greyman Clown - 2000
TechniekOverig
Afmetingen23 x 9 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht416 g
€ 85
Herman Brood - Zeefdruk: Guitar man kopen? Bied vanaf 475!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk: Guitar man
Afmetingen68.5 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 475
Oscar Verpoorten - ets: haven van IJmuiden kopen? Bied vanaf 225!
Oscar Verpoorten (1952-2003) Nederlands ets: haven van IJmuiden
TechniekEts
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Sjoerd Bakker - ets - 1989 kopen? Bied vanaf 79!
Sjoerd Bakker (1943) Nederlands ets - 1989
TechniekEts
Afmetingen65 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer (1951-2018) Duits giclee: het zwarte shirt - 2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Adriaan Nette - ets - 1986 kopen? Bied vanaf 49!
Adriaan Nette (1950) Nederlands ets - 1986
TechniekEts
Afmetingen54.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Lucebert - ets/aquatint: derde gezicht kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands ets/aquatint: derde gezicht
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Mogens Balle - Litho - 1967 kopen? Bied vanaf 149!
Mogens Balle (1921-1988) Deens Litho - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30.2 x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Herman Brood - ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands ingelijste zeefdruk: City love (nette lijst!)
Afmetingen101 x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Jan Cremer - Grote houtsnede: landschap - 1999 kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands Grote houtsnede: landschap - 1999
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Jan Cremer - Zeefdruk: Strada Rosso - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Strada Rosso - 2001
Afmetingen120 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - litho: Rose Tropique - 1972 kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Rose Tropique - 1972
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - 3 litho's: Entre vos levres pures - 1964 (Zeldzaam, waarschijnlijk unicum!) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 litho's: Entre vos levres pures - 1964 (Zeldzaam, waarschijnlijk unicum!)
TechniekLitho
Afmetingen19 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 425
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015 kopen? Bied vanaf 299!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Glossy XV - 2015
Afmetingen112 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands grote zeefdruk: Altai
Afmetingen116 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Zeefdruk - Elvis
Afmetingen56 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 450
Herman Brood - zeefdruk: golfer kopen? Bied vanaf 699!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: golfer
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 699
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Glossy III - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Glossy III - 2010
Afmetingen112 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Rob Scholte - Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007 kopen? Bied vanaf 249!
Rob Scholte (1958) Nederlands Grote zeefdruk: Nachtlicht(Philips logo) - 2007
Afmetingen121 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 249
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote zeefdruk - 2002
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Klaas Gubbels - Grote ets - 1970 kopen? Bied vanaf 299!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Grote ets - 1970
TechniekEts
Afmetingen47.5 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967 kopen? Bied vanaf 275!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Litho: Compositie - 1967
TechniekLitho
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen38.5 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Ger Lataster - ets:geabstraheerde vrouw - 1990 kopen? Bied vanaf 65!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands ets:geabstraheerde vrouw - 1990
TechniekEts
Afmetingen37 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen37 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
TechniekEts
Afmetingen32.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Sjoerd Bakker - ets - 1989 kopen? Bied vanaf 59!
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59
Armando - Giclee: Der Berg - 2017 kopen? Bied vanaf 179!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Der Berg - 2017
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 179
Ronald Tolman - ets:Tatoeage kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman (1948) Nederlands ets:Tatoeage
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Image of Dylan Thomas - 1964
TechniekEts
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
TechniekEts
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Stan Klamer - ets : hier is het - 1994 kopen? Bied vanaf 99!
Stan Klamer (1951) Nederlands ets : hier is het - 1994
TechniekEts
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Ronald Tolman - ets - 1984 kopen? Bied vanaf 79!
Ronald Tolman (1948) Nederlands ets - 1984
TechniekEts
Afmetingen56 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Jean Paul Vroom - ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel) kopen? Bied vanaf 59!
Jean Paul Vroom (1922-2006) Nederlands ets: Metamorphoses (handingekleurd met aquarel)
TechniekEts
Afmetingen57 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 59