KunstSiets
  5. KunstSiets

KunstSiets

Lid sinds 2021 / Waalwijk, Nederland

1 aangeboden items / 29 verkochte items

Paul Wunderlich - Paar van jong tot oud (mooi formaat) kopen? Bied vanaf 253!
Paul Wunderlich (1927-2010) Duits Paar van jong tot oud (mooi formaat)
Afmetingen85 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 253