Corneille (1922-2010) Flevoland
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 125
Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland
10 aangeboden items / 1 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Offset |
Afmetingen | 47 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 21 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 70.5 x 55.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 26 x 22 cm (h x b) |