KunsthandelOlafWijman
  5. KunsthandelOlafWijman

KunsthandelOlafWijman

Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland

10 aangeboden items / 5 verkochte items

Corneille - provincie Flevoland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Flevoland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Overijssel zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Overijssel zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Friesland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Friesland zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Noord Holland zeefdruk kopen? Bied vanaf 135!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Noord Holland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Prasadam - 11 gesigneerde zeefdrukken in één goedkoopje kopen? Bied vanaf 19!
Prasadam (1941) Nederlands 11 gesigneerde zeefdrukken in één goedkoopje
Afmetingen21 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 19
Casper Faassen - zittend naakt, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 169!
Casper Faassen (1975) Nederlands zittend naakt, gemengde techniek
Afmetingen70.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Marjan Smit - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Marjan Smit (1958) Nederlands netjes ingelijst
TechniekEts
Afmetingen50 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Aat Veldhoen - 5 rotaprents in één koop, lage startprijs kopen? Bied vanaf 79!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands 5 rotaprents in één koop, lage startprijs
TechniekOffset
Afmetingen47 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Dario Bosa - 'Energy'. Acrylverf/gemengde techniek kopen? Bied vanaf 165!
Dario Bosa (1958) Braziliaans 'Energy'. Acrylverf/gemengde techniek
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 165
Klaas Gubbels - Cherry Duyns, Kanon van Gleich met tekening Gubbels, door beide gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Cherry Duyns, Kanon van Gleich met tekening Gubbels, door beide gesigneerd.
TechniekSoftcover
Afmetingen26 x 22 cm (h x b)
Huidig bod
€ 1
1 bieding