KunsthandelOlafWijman
  5. KunsthandelOlafWijman

KunsthandelOlafWijman

Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland

10 aangeboden items / 1 verkochte items

Corneille - Flevoland kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Flevoland
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Aat Veldhoen - 5 rotaprents in één koop, lage startprijs kopen? Bied vanaf 90!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands 5 rotaprents in één koop, lage startprijs
TechniekOffset
Afmetingen47 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Prasadam - 11 gesigneerde zeefdrukken in één goedkoopje kopen? Bied vanaf 25!
Prasadam (1941) Nederlands 11 gesigneerde zeefdrukken in één goedkoopje
Afmetingen21 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Casper Faassen - zittend naakt, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 175!
Casper Faassen (1975) Nederlands zittend naakt, gemengde techniek
Afmetingen70.5 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Marjan Smit - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Marjan Smit (1958) Nederlands netjes ingelijst
TechniekEts
Afmetingen50 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Gerda Smit - nieuwe houten lijst met museum art glass kopen? Bied vanaf 169!
Gerda Smit (1934-2004) Nederlands nieuwe houten lijst met museum art glass
Afmetingen33 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 169
1 bieding
Dario Bosa - 'Energy'. Acrylverf/gemengde techniek kopen? Bied vanaf 175!
Dario Bosa (1958) Braziliaans 'Energy'. Acrylverf/gemengde techniek
Afmetingen90 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 175