KunstkamerZandvoort
  5. KunstkamerZandvoort

KunstkamerZandvoort

Lid sinds 2012 / Zandvoort, Nederland

10 aangeboden items / 79 verkochte items

Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Jurrien Marinus Beek - Italiaans doorkijkje kopen? Bied vanaf 95!
Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Nederlands Italiaans doorkijkje
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 95
Leonard Pieter Versteeg - bloesemtakje in aardewerk pot (olieverf op doek op paneel) kopen? Bied vanaf 35!
Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) Nederlands bloesemtakje in aardewerk pot (olieverf op doek op paneel)
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
€ 35
Elly Kuipers - ets - 'op stap' (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 25!
Elly Kuipers (1938-2016) Nederlands ets - 'op stap' (zeldzaam)
TechniekEts
Afmetingen33.5 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) kopen? Bied vanaf 450!
Bob Immink (1930-1989) Nederlands "Botters" (zie etiket achterzijde)
Afmetingen78 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Jaap van Veen - 4 portretten van musici, waaronder trompettist Jeroen Zijlstra kopen? Bied vanaf 15!
Jaap van Veen (1915-2009) Nederlands 4 portretten van musici, waaronder trompettist Jeroen Zijlstra
TechniekPotlood
Afmetingen37.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 15