KunstverkoperWestland
  5. KunstverkoperWestland

KunstverkoperWestland

Lid sinds 2014 / 's-Gravenzande, Nederland

59 aangeboden items / 157 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
59 aangeboden items door deze verkoper

Aftersale items

Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 14 - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 14 - 2015Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKunstverkoperWestland
Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen45 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Heure Tardive kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Heure TardiveGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuur kopen? Bied vanaf 149!
Dirkje Kuik - Inkttekening : figuurTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30.5 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld) kopen? Bied vanaf 199!
Dirkje Kuik - tekening: Viking (+ boekje: de nachtcactus... waarin tekening staat afgebeeld)Tekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen38.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 55!
Dirkje Kuik - Inkttekening uit het boek: "de nachtcactus bloeit"Tekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen12.5 cm x 9.5 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit" kopen? Bied vanaf 100!
Dirkje Kuik - 2 Inkttekening (op 1 vel) uit het boek: "de nachtcactus bloeit"Tekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16.5 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977 kopen? Bied vanaf 45!
Cees Andriessen - Linosnede/prägedruk - 1977Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
Afmetingen40 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Jan Montyn - ets: Mistral - 1969Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - Ets: Image of Dylan Thomas - 1964Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ingelijste litho - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - ingelijste litho - 1990Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971 kopen? Bied vanaf 55!
Jan Montyn - ets: zonder titel - 1971Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017 kopen? Bied vanaf 2450!
Klaas Gubbels - Cortenstaal beeld: tafel met kan en kop - 2017Beeld / Object
Jaartal2016
TechniekIJzer
Afmetingen33 cm x 26.5 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht15300 g
GesigneerdHandgesigneerd
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2002Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dame kopen? Bied vanaf 595!
Theo Mackaay - Olieverf: Abstracte voorstelling van een dameSchilderij
Afmetingen70 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Karel Appel - ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel - ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
Afmetingen68 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dadara - beeld: Greyman the original kopen? Bied vanaf 85!
Dadara - beeld: Greyman the original3D Multiples & Objecten
Techniek3D Multiples & Objecten
Afmetingen15 cm x 9 cm x 5 cm (h x b x d)
Gewicht305 g
Dadara - beeld: Greyman Clown - 2000 kopen? Bied vanaf 85!
Dadara - beeld: Greyman Clown - 20003D Multiples & Objecten
Afmetingen23 cm x 9 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht416 g
Herman Brood - Offset litho: Tarzan en de Lion King kopen? Bied vanaf 225!
Herman Brood - Offset litho: Tarzan en de Lion KingGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
Afmetingen48 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 1295!
Karel Appel - Prachtig ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to Worldpeace kopen? Bied vanaf 200!
Menashe Kadishman - Zeefdruk: Roadmap to WorldpeaceGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk: Lucebertje kopen? Bied vanaf 599!
Herman Brood - Zeefdruk: LucebertjeGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen71 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk - Elvis kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood - Zeefdruk - ElvisGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen56 cm x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Zeefdruk: Guitarman kopen? Bied vanaf 499!
Herman Brood - Zeefdruk: GuitarmanGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen68.5 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - ingelijste tekening: pa niet zingen, dooie takken laten swingen kopen? Bied vanaf 699!
Herman Brood - ingelijste tekening: pa niet zingen, dooie takken laten swingenTekening / Aquarel
TechniekStift
Afmetingen41 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!
Erwin Olaf - C - print: Mature - 1999Fotografie
Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen29.4 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels - Zeefdruk - 2010Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2010
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer - Grote zeefdruk: Strada Rosso(Toscaans landschap) - 2001Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
Afmetingen120.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Litho: Asmara - 1957 kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - Litho: Asmara - 1957Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: zwarte serie nr 1 - 2015Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: de zwarte rok - 2014Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen83 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: signes de la lumiere (Nepal) - 1971Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen65 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseauGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - ets met gemengde techniek - 1984 kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer - ets met gemengde techniek - 1984Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Montyn - ets: Temple Japan kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn - ets: Temple JapanGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: het landschap - 2014 kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: het landschap - 2014Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Heyboer - kleuren ets - 1985 kopen? Bied vanaf 280!
Anton Heyboer - kleuren ets - 1985Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1985
TechniekEts
Afmetingen53 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014 kopen? Bied vanaf 125!
Willi Kissmer - giclee: het zwarte shirt - 2014Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - giclee: de krijger - 2015 kopen? Bied vanaf 135!
Armando - giclee: de krijger - 2015Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks) kopen? Bied vanaf 499!
Corneille - ingelijste litho: zonder titel - 1963 (oplage 40 stuks)Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1963
Afmetingen68 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Klaas Gubbels - ingelijste houtsnede: tuit van koffiekan (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 349!
Klaas Gubbels - ingelijste houtsnede: tuit van koffiekan (nette lijst!)Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
Afmetingen47.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Brood - zeefdruk: Tarzan kopen? Bied vanaf 495!
Herman Brood - zeefdruk: TarzanGrafiek (handgesigneerd)
Afmetingen108.5 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - litho: Femmes dans un jardin - 1977 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille - litho: Femmes dans un jardin - 1977Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50 kopen? Bied vanaf 79!
Alois Janak - Alois Janak , ‘Zwarte Olifant’, handgesigneerd, ed. 50Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekGiclée
Afmetingen47 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Erwin Olaf - C - print: 'Anne Nicol S', Mature - 1999 kopen? Bied vanaf 450!
Erwin Olaf - C - print: 'Anne Nicol S', Mature - 1999Fotografie
Jaartal1999
TechniekC-Print
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paard kopen? Bied vanaf 75!
Piet van Wijngaerdt - zwarte krijttekening op papier: paardTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen31.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004 kopen? Bied vanaf 495!
Klaas Gubbels - grote zeefdruk + getekend kopje/lepel etc. - 2004Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
Afmetingen56.5 cm x 74.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille - Ingelijste zeefdruk - 1977 (prachtige lijst!)Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
Afmetingen94.5 cm x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004 kopen? Bied vanaf 199!
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - 2004Schilderij
Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004 kopen? Bied vanaf 499!
Klaas Gubbels - Grote zeefdruk - 2004Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst