Lid sinds 2015 / Arnhem, Nederland
2 aangeboden items / 26 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |