Kunstverzamelaar
  5. Kunstverzamelaar

Kunstverzamelaar

Lid sinds 2015 / Arnhem, Nederland

2 aangeboden items / 26 verkochte items

Zippora Sahanaja - Mickey Mouse Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 50!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Mickey Mouse Zippora Meijer
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 50
Zippora Sahanaja - Happiness van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 500!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Happiness van Zippora Meijer
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 500