Kunstwinkel
  5. Kunstwinkel

Kunstwinkel

Lid sinds 2012 / Zuid-Beijerland, Nederland

6 aangeboden items / 1220 verkochte items

FA. (21 x Favoriet)
6 aangeboden items door deze verkoper
Peter Klashorst - Het Afrikaanse meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 69!
Peter Klashorst - Het Afrikaanse meisje met de parel (naar Johannes Vermeer)

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2022
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Popeye kopen? Bied vanaf 69!
Peter Klashorst - Popeye

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2020
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer) kopen? Bied vanaf 69!
Peter Klashorst - Het meisje met de parel (naar Johannes Vermeer)

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2022
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Peter Klashorst - Adam & Eva kopen? Bied vanaf 69!
Peter Klashorst - Adam & Eva

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2014
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klashorst - Naked Beauty kopen? Bied vanaf 69!
Peter Klashorst - Naked Beauty

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2014
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Geplaatst doorKunstwinkel

Jaartal2014
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst