Kwakmania
  5. Kwakmania

Kwakmania

Lid sinds 2019 / Groningen, Nederland

3 aangeboden items / 54 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart/wit-foto van Salvador Dalí & Adam en Eva de 'Sardana' dansend kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zwart/wit-foto van Salvador Dalí & Adam en Eva de 'Sardana' dansend

Fotografie

Geplaatst doorKwakmania

TechniekDigitale Print
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Aftersale
Jan Sierhuis - Grote kleurets met twee figuren (in passe-partout gelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Jan Sierhuis - Grote kleurets met twee figuren (in passe-partout gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKwakmania

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Aftersale
Ronald Beumer - Tweeluik kleuretsen met gezicht op een vuurtoren kopen? Bied vanaf 200!
Ronald Beumer - Tweeluik kleuretsen met gezicht op een vuurtoren

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKwakmania

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst