Bob Brobbel (1907-1971) Oudezijds Kolk te Amsterdam
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75