Lucy2610
  5. Lucy2610

Lucy2610

Lid sinds 2018 / Wilrijk, België

2 aangeboden items / 29 verkochte items

Val-Saint-Lambert - 12 gave onderzetters Horoscoop kopen? Bied vanaf 50!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch 12 gave onderzetters Horoscoop
Afmetingen9 x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Mats Jonasson - Twee kristallen figuurtjes kopen? Bied vanaf 50!
Mats Jonasson (1945) Zweeds Twee kristallen figuurtjes
Afmetingen10.5 x 7 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50