Val-Saint-Lambert (1826) 12 gave onderzetters Horoscoop
Afmetingen | 9 x 9 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 50
Lid sinds 2018 / Wilrijk, België
2 aangeboden items / 29 verkochte items
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 10.5 x 7 cm (h x b) |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |