Karel Appel (1921-2006) Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
€ 265
Lid sinds 2012 / Waddinxveen, Nederland
6 aangeboden items / 26 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Techniek | Stift |
Afmetingen | 43 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 82 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 69 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Collage |
Afmetingen | 52.5 x 72.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 71 x 91.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |