MBZ
  5. MBZ

MBZ

Lid sinds 2012 / Waddinxveen, Nederland

6 aangeboden items / 26 verkochte items

Karel Appel - Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus kopen? Bied vanaf 265!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 265
Herman Brood - Pasta Eters kopen? Bied vanaf 395!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Pasta Eters
Afmetingen69 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Herman Brood - Cut and Thrust kopen? Bied vanaf 995!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Cut and Thrust
TechniekCollage
Afmetingen52.5 x 72.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
Jan Cremer - Tulipe Fanny Ardant kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tulipe Fanny Ardant
TechniekLitho
Afmetingen71 x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350