Huug Pleysier (1944-2000) ets op Van Gelder papier
Techniek | Ets |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 90
Lid sinds 2014 / nagele, Nederland
6 aangeboden items / 17 verkochte items
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 49 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 11 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 32 x 24 cm (h x b) |
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 31 x 19 cm (h x b) |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |