MCD
  5. MCD

MCD

Lid sinds 2014 / nagele, Nederland

6 aangeboden items / 17 verkochte items

Huug Pleysier - ets op Van Gelder papier kopen? Bied vanaf 90!
Huug Pleysier (1944-2000) Nederlands ets op Van Gelder papier
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Huug Pleysier - gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Huug Pleysier (1944-2000) Nederlands gewassen inkt tekening 1995, gesigneerd
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen49 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Viktor IV - postcards kopen? Bied vanaf 50!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands postcards
TechniekSoftcover
Afmetingen11 x 21 cm (h x b)
€ 50
Various Artists Books - Antonio Saura, Jannis Kounellis, Jasper Johns, Joseph Beuys kopen? Bied vanaf 50!
Various Artists Books Antonio Saura, Jannis Kounellis, Jasper Johns, Joseph Beuys
TechniekSoftcover
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
€ 50
Tjibbe Hooghiemstra - where the cow lies down - 3 x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Tjibbe Hooghiemstra (1957) Nederlands where the cow lies down - 3 x gesigneerd
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 19 cm (h x b)
€ 50
Viktor IV - 44 cc, pure Amstel River Water kopen? Bied vanaf 70!
Viktor IV (1929-1986) Amerikaans Nederlands 44 cc, pure Amstel River Water
TechniekSoftcover
Afmetingen21 x 16 cm (h x b)
€ 70