MDalen
  5. MDalen

MDalen

Lid sinds 2017 / Eindhoven, Nederland

10 aangeboden items / 37 verkochte items

Laurens Jannis Braams - Hoogaars Arnemuiden kopen? Bied vanaf 60!
Laurens Jannis Braams (1913) Nederlands Hoogaars Arnemuiden
TechniekEts
Afmetingen26 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Paul Rouwette - Dame met hoed kopen? Bied vanaf 75!
Paul Rouwette (1955) Nederlands Dame met hoed
TechniekGiclée
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Various Artists Books - African Faces kopen? Bied vanaf 75!
Various Artists Books African Faces
TechniekHardcover
Afmetingen28 x 35 cm (h x b)
€ 75
Jan van den Hurk - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 50!
Jan van den Hurk (1917-2002) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen80 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 50
Ben Maile - Eastgate Clock - Chester kopen? Bied vanaf 75!
Ben Maile (1922-2017) Engels Eastgate Clock - Chester
Afmetingen64 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Roger Etienne - Dame met Parasol - Parijs kopen? Bied vanaf 75!
Roger Etienne (1922-2002) Frans Amerikaans Dame met Parasol - Parijs
TechniekGouache
Afmetingen86 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Matthew Hilton - Arclumis kopen? Bied vanaf 75!
Matthew Hilton (1957) Engels Arclumis
Afmetingen32 x 7 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht650 g
GesigneerdOngemerkt
€ 75
Chris Derksen - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 25!
Chris Derksen (1928-2018) Nederlands Liggend naakt
Afmetingen48 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Chris Derksen - Liggend naakt 2 kopen? Bied vanaf 10!
Chris Derksen (1928-2018) Nederlands Liggend naakt 2
Afmetingen48 x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Allan Morgan - Highland Shore kopen? Bied vanaf 20!
Allan Morgan (1952) Engels Highland Shore
TechniekLitho
Afmetingen57 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20