Laurens Jannis Braams (1913) Hoogaars Arnemuiden
Techniek | Ets |
Afmetingen | 26 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 60