Mabelle
  5. Mabelle

Mabelle

Lid sinds 2019 / Breskens, Nederland

/ 30 verkochte items

Carstens Tonnieshof - Zeldzame Mid-Century Modern FAT LAVA keramische vaas. kopen? Bied vanaf 55!
Carstens Tonnieshof (1947-1984) Duits Zeldzame Mid-Century Modern FAT LAVA keramische vaas.
Afmetingen23 x 20 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 55
Val-Saint-Lambert - La Pietà di Michelangelo kopen? Bied vanaf 65!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch La Pietà di Michelangelo
Afmetingen21.2 x 15 x 1.2 cm (h x b x d)
Gewicht1500 g
GesigneerdOngemerkt
€ 65