Maison_d_art
  5. Maison_d_art

Maison_d_art

Lid sinds 2019 / Hamont-Achel, België

11 aangeboden items / 177 verkochte items

Jan Sierhuis - Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Olieverf op doek: 'Het gesprek' (2004)
Afmetingen34 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Nico Vrielink - 'Confrontations with Gauguin' kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink (1958) Nederlands 'Confrontations with Gauguin'
Afmetingen38 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 110
Jan Cremer - Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: 'Fiume Azzuro' (2001)
Afmetingen121 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Rob Scholte - "Gemengde techniek: 'Fantasie 24 (zittende vrouw met teksten)' (2014)" kopen? Bied vanaf 385!
Rob Scholte (1958) Nederlands "Gemengde techniek: 'Fantasie 24 (zittende vrouw met teksten)' (2014)"
Afmetingen36 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 385
Jan Montyn - Kleurenets: 'Compositie met figuren en tekst' (1975) kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleurenets: 'Compositie met figuren en tekst' (1975)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Montyn - Kleurenets (1975) kopen? Bied vanaf 75!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Kleurenets (1975)
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Rob Scholte - Inkt op papier: 'Vrouwelijk naakt' (2007) kopen? Bied vanaf 395!
Rob Scholte (1958) Nederlands Inkt op papier: 'Vrouwelijk naakt' (2007)
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen78 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen68.5 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Miriam Slaats - Gemengde techniek - 1988 kopen? Bied vanaf 95!
Miriam Slaats (1958) Nederlands Gemengde techniek - 1988
Afmetingen111 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95
Carl-Henning Pedersen - Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst) kopen? Bied vanaf 385!
Carl-Henning Pedersen (1913-2007) Deens Litho: 'Zonder titel' - (nieuw ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen94 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 385
Corneille - Litho: 'L'oiseau rose exulte' (1968) kopen? Bied vanaf 420!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: 'L'oiseau rose exulte' (1968)
TechniekLitho
Afmetingen94 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 420