Lid sinds 2019 / Hamont-Achel, België
11 aangeboden items / 177 verkochte items
Afmetingen | 34 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 54 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmetingen | 121 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 36 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 50 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets/Aquatint |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Afmetingen | 78 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 68.5 x 80.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 111 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 94 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 94 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |