MarcoMostert
  5. MarcoMostert

MarcoMostert

Lid sinds 2017 / Brunssum, Nederland

2 aangeboden items / 3 verkochte items

Hubert Frans Leufkens - Impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 100!
Hubert Frans Leufkens (1863-1959) Nederlands Impressionistisch landschap
Afmetingen40 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Eduard Houbolt - Portret van dame 1912 kopen? Bied vanaf 300!
Eduard Houbolt (1885-1954) Nederlands Portret van dame 1912
Afmetingen33 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300