Margie
  5. Margie

Margie

Lid sinds 2013 / Utrecht, Nederland

9 aangeboden items / 121 verkochte items

Adriaan Lubbers - Skyline New York 1930 kopen? Bied vanaf 275!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands Skyline New York 1930
TechniekLitho
Afmetingen36 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 275
1 bieding
Emilie Braive - Vier (4) kubistische schetsontwerpen kopen? Bied vanaf 25!
Emilie Braive (1916-2000) Belgisch Vier (4) kubistische schetsontwerpen
TechniekPotlood
Afmetingen24 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Freek van den Berg - Slapende poes kopen? Bied vanaf 135!
Freek van den Berg (1918-2000) Nederlands Slapende poes
Afmetingen38 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 135
Ewoud de Kat - boze haan kopen? Bied vanaf 750!
Ewoud de Kat (1904-1974) Nederlands boze haan
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Jaap Kraanen - Sjaggie of Joint draaien kopen? Bied vanaf 100!
Jaap Kraanen (1903-1973) Nederlands Sjaggie of Joint draaien
Afmetingen109 x 89 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Toon van Ham - Abstractie 'Bloei' kopen? Bied vanaf 350!
Toon van Ham (1905-1988) Nederlands Abstractie 'Bloei'
Afmetingen68 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 350
Brons (Onbekend) - Staande zwangere vrouw kopen? Bied vanaf 150!
Brons Staande zwangere vrouw
TechniekBrons
Afmetingen27.5 x 9 x 8 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Jacobus Doeser - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Brons (Onbekend) - vrouwelijke abstractie kopen? Bied vanaf 100!
Brons vrouwelijke abstractie
TechniekBrons
Afmetingen13 x 17.5 x 15 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100