Marjanal
  5. Marjanal

Marjanal

Lid sinds 2019 / Wezep, Nederland

3 aangeboden items / 13 verkochte items

Cornelis Groeneveld - Landschap met boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 100!
Cornelis Groeneveld (1882-1952) Nederlands Landschap met boerderij aan het water
Afmetingen54 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 100
André Victor Lynen - Kust bij Niepoort kopen? Bied vanaf 90!
André Victor Lynen (1888-1984) Belgisch Kust bij Niepoort
Afmetingen34 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Jan Simon Knikker (sr.) - Boerderijgezicht met kippen. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Simon Knikker (sr.) (1889-1957) Nederlands Boerderijgezicht met kippen.
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35