Cornelis Groeneveld (1882-1952) Landschap met boerderij aan het water
Afmetingen | 54 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 100