Miles
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

154 aangeboden items / 913 verkochte items

Paul Overhaus - avondlandschap kopen? Bied vanaf 125!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands avondlandschap
TechniekAquarel
Afmetingen58 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Hendrik Johannes Slijper - Braamsluiper - originele gouache uit 1973 kopen? Bied vanaf 350!
Hendrik Johannes Slijper (1922-2007) Nederlands Braamsluiper - originele gouache uit 1973
TechniekGouache
Afmetingen23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
C.L. Dake - Stilleven met rozen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
C.L. Dake (1857-1918) Nederlands Stilleven met rozen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Theodoor Heynes - Stilleven - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands Stilleven - mooi ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Johannes Evert Akkeringa - Stilleven met sneeuwklokjes en vogels kopen? Bied vanaf 350!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Stilleven met sneeuwklokjes en vogels
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Martin Hardie - The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938) kopen? Bied vanaf 75!
Martin Hardie (1875-1952) Engels The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938)
TechniekEts
Afmetingen25 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum kopen? Bied vanaf 50!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
TechniekHardcover
Afmetingen21.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Willy Hagenbeek - Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 150!
Willy Hagenbeek (1904-1987) Nederlands Stilleven met granaatappels - olieverfschilderij
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
P. van Tol - huisje aan het water - olieverfschilderij kopen? Bied vanaf 100!
P. van Tol (1885-1935) Nederlands huisje aan het water - olieverfschilderij
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Mies Deinum - aquarel Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands aquarel Drenthe 1956
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Mies Deinum - aquarel Assen Drenthe 1956 kopen? Bied vanaf 50!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands aquarel Assen Drenthe 1956
TechniekAquarel
Afmetingen45 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hans Kanters - 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans) kopen? Bied vanaf 150!
Hans Kanters (1947) Nederlands 3 boeken en een schilderij van Bernard Kanters (vader van Hans)
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 24.5 cm (h x b)
€ 150
Kees Verwey - 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot kopen? Bied vanaf 50!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 24 cm (h x b)
€ 50
Corneille - 2 uitgaves met lithografieën - oplage 300 kopen? Bied vanaf 60!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 uitgaves met lithografieën - oplage 300
TechniekLitho
Afmetingen18 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Constant Permeke - 2 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Constant Permeke (1886-1952) Belgisch 2 boeken
TechniekSoftcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Diverse auteurs - Abstracte schilderkunst in België 1920-1970 - kostbare hardcover kopen? Bied vanaf 50!
Diverse auteurs Abstracte schilderkunst in België 1920-1970 - kostbare hardcover
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Diverse auteurs - Vlaams expressionisme: 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Diverse auteurs Vlaams expressionisme: 4 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 60
Charles Howard Hodges - kostbare grote mezzotint (!) uit 1802, naar Rembrandt 1633 kopen? Bied vanaf 295!
Charles Howard Hodges (1764-1837) Nederlands Engels kostbare grote mezzotint (!) uit 1802, naar Rembrandt 1633
TechniekEts
Afmetingen50 x 69 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 295
Willem Witjens - [toegeschreven] - olieverfschilderij in een Heijdenrijk lijst kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands [toegeschreven] - olieverfschilderij in een Heijdenrijk lijst
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 200
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Joseph Beuys - Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken kopen? Bied vanaf 75!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Een Gesprek, met granolitho - en 5 andere boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
€ 75
John Doyle - The Lament of Lord Bags - handgekleurde lithografie 1827 kopen? Bied vanaf 120!
John Doyle (1797-1868) Engels The Lament of Lord Bags - handgekleurde lithografie 1827
TechniekHandgekleurd
Afmetingen47 x 34 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 120
Auke de Vries - Gesigneerde hardcover, met opdracht - gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!
Auke de Vries (1937) Nederlands Gesigneerde hardcover, met opdracht - gratis verzending
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 16 cm (h x b)
€ 50
Co Westerik - 6 boeken kopen? Bied vanaf 60!
Co Westerik (1924-2018) Nederlands 6 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 60
Dirkje Kuik - Egel - litho op een dubbel blad uit 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Egel - litho op een dubbel blad uit 1966
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Max Nauta - unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen kopen? Bied vanaf 150!
Max Nauta (1896-1957) Nederlands unieke foto met Churchill-+-genumm/gesign. [plak]boek-+-diversen
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!
Dignum Dominicus Lammers (1915-1990) Nederlands Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen35 x 26 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Wim Zwiers - Geboortekaart Zwiers' zoon Willem Andries-kopergravure 1947 - gratis verzending kopen? Bied vanaf 50!
Wim Zwiers (1922) Nederlands Geboortekaart Zwiers' zoon Willem Andries-kopergravure 1947 - gratis verzending
TechniekGravure
Afmetingen30 x 24 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Johannes von Stumm - GESIGNEERD met opdracht 2017 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Johannes von Stumm (1959-1966) Duits GESIGNEERD met opdracht 2017 - gratis verzending NL
TechniekGesigneerd boek
Afmetingen30 x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Georg Grosz - in het Kestner Gesellschaft Hannover 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Georg Grosz (1893-1959) Duits Amerikaans in het Kestner Gesellschaft Hannover 1988
TechniekOffset
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
€ 50
Hans Hartung - 2 hardcover boeken - gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans 2 hardcover boeken - gratis verzonden NL
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 23 cm (h x b)
€ 50
Jan Battermann - 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars kopen? Bied vanaf 50!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands 2 boeken en 5x exlibris houtgravure van div. kunstenaars
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 17 cm (h x b)
€ 50
Wu Guanzhong - hardcover: Painting from the heart, 1990 kopen? Bied vanaf 50!
Wu Guanzhong (1919-2010) Chinees hardcover: Painting from the heart, 1990
TechniekHardcover
Afmetingen33 x 27 cm (h x b)
€ 50
Jan Sluijters - topcollectie boeken (3) kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands topcollectie boeken (3)
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 24 cm (h x b)
€ 75
Geert Jan Jansen - 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta kopen? Bied vanaf 65!
Geert Jan Jansen (1944) Nederlands 2 boeken: 1x gesigneerd met 5 signaturen & 1x Magenta
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23.5 cm (h x b)
€ 65
Jan Geusebroek - modernistisch stilleven uit 1947 - olieverfschilderij, fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Jan Geusebroek (1922) Nederlands modernistisch stilleven uit 1947 - olieverfschilderij, fraai ingelijst
Afmetingen64 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jacob van Meurs - De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 75!
Jacob van Meurs (1619-1675) Nederlands De Waag in Amsterdam - ingelijste gravure uit 1663, in zeer goede staat
TechniekGravure
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Robbert Fortgens - 2 hardcovers, 1x gesigneerd- kopen? Bied vanaf 50!
Robbert Fortgens (1960) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd-
TechniekHardcover
Afmetingen24.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Aad de Haas - 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie. kopen? Bied vanaf 50!
Aad de Haas (1920-1972) Nederlands 3 boekwerken w.o. 'schilderingen en kruiswegstaties' en monografie.
TechniekSoftcover
Afmetingen19.7 x 20 cm (h x b)
€ 50
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Alida van Houten - - mooie kwaliteit stilleven in een toplijst - kopen? Bied vanaf 150!
Alida van Houten (1868-1960) Nederlands - mooie kwaliteit stilleven in een toplijst -
Afmetingen56 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Alphons Freijmuth - hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 - kopen? Bied vanaf 50!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 -
TechniekHardcover
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 50
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50