Lid sinds 2011 / Antwerpen, Nederland
2 aangeboden items / 16 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 63 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |