MoWoCos
  5. MoWoCos

MoWoCos

Lid sinds 2017 / Ter Apel, Nederland

2 aangeboden items / 19 verkochte items

Ari Stolk - Portret dame kopen? Bied vanaf 15!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Portret dame
Afmetingen26 x 31 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 15
Ari Stolk - Brandganzen kopen? Bied vanaf 150!
Ari Stolk (1934-2017) Nederlands Brandganzen
TechniekGouache
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 150