Lid sinds 2017 / Ter Apel, Nederland
2 aangeboden items / 19 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 26 x 31 cm (h x b) |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 23 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |