Nikola
  5. Nikola

Nikola

Lid sinds 2021 / Epe, Nederland

2 aangeboden items / 24 verkochte items

Dino Martens - Dino Martens Vintage Murano Art Glass kopen? Bied vanaf 350!
Dino Martens (1894-1970) Italiaans Dino Martens Vintage Murano Art Glass
Afmetingen16 x 16 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht1.5 g
GesigneerdOngemerkt
€ 350
Corry Ammerlaan - Figuren kopen? Bied vanaf 35!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Figuren
TechniekBrons
Afmetingen15.5 x 4 x 4 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 35