Noudje
  5. Noudje

Noudje

Lid sinds 2017 / Haarlem, Nederland

/ 9 verkochte items

Ferdinand Schmutzer - Landschap met boerderij en paarden kopen? Bied vanaf 25!
Ferdinand Schmutzer (1870-1928) Landschap met boerderij en paarden
TechniekEts
Afmetingen22.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ferdinand Luigini - Sleepboot kopen? Bied vanaf 55!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Sleepboot
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Arend Hendriks - St. Bavo te Haarlem kopen? Bied vanaf 45!
Arend Hendriks (1901-1951) Nederlands St. Bavo te Haarlem
TechniekEts
Afmetingen77 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Johann Adam Klein - 1812 - Stadswapen Neurenberg kopen? Bied vanaf 30!
Johann Adam Klein (1792-1875) Duits 1812 - Stadswapen Neurenberg
TechniekEts
Afmetingen25.5 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Willem de Zwart - 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?) kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1896 - Ruïne, vijver rechts (bij Soestdijk?)
TechniekEts
Afmetingen31 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Pol Dom - Hoorn kopen? Bied vanaf 60!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Hoorn
TechniekEts
Afmetingen37 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Willem Minderman - Canne kopen? Bied vanaf 60!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Canne
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Willem de Zwart - 1905 - Koeien onder bomen kopen? Bied vanaf 55!
Willem de Zwart (1862-1931) Nederlands 1905 - Koeien onder bomen
TechniekEts
Afmetingen45 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55