Nowe
  5. Nowe

Nowe

Lid sinds 2022 / Houthalen-Helchteren , België

/ 4 verkochte items

Peter Paul Rubens - The painter’s Daughter kopen? Bied vanaf 500!
Peter Paul Rubens (1577-1640) Belgisch The painter’s Daughter
TechniekLitho
Afmetingen45 x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Joan Miro - Litho’s I II III kopen? Bied vanaf 485!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Litho’s I II III
TechniekLitho
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 485