Peter Paul Rubens (1577-1640) The painter’s Daughter
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 500