Govert de Roos (1953) Herman Brood & Nina Hagen
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 31.5 x 31.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 295
1 bieding