Lid sinds 2016 / Voorhout, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |