Petrus
  5. Petrus

Petrus

Lid sinds 2012 / Rotterdam, Nederland

3 aangeboden items / 283 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
3 aangeboden items door deze verkoper
Kees van Dongen - L'oeuvre,lithografie cover , inclusief boekje, 1923 kopen? Bied vanaf 150!
Kees van Dongen - L'oeuvre,lithografie cover , inclusief boekje, 1923Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorPetrus
Jaartal1923
TechniekLitho
Afmetingen24.5 cm x 15.8 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Het Grafische werk kopen? Bied vanaf 85!
Kees van Dongen - Het Grafische werkKunstboeken
Geplaatst doorPetrus
Jaartal2002
TechniekSoftcover
Afmetingen31.5 cm x 25 cm (h x b)
Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 ! kopen? Bied vanaf 100!
Kees van Dongen - Kees van Dongen, L'Assiette au Beurre no 30,1901 !Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorPetrus
Jaartal1901
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst